zdjęcie w nagłówku

Serwis

Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych to usługa przeznaczona dla właścicieli różnych typów maszyn. Obejmuje rozebranie wtryskiwacza lub pompy na poszczególne części, weryfikację i wyczyszczenie ich.

Potem następuje wymiana uszkodzonych elementów a następnie regulacja i końcowe testy sprawdzając poprawność pracy. Nasza oferta w tym zakresie jest niezwykle atrakcyjna – proponujemy Państwu kompleksowe usługi zrealizowane z dbałością o każdy najmniejszy detal.

Nasi specjaliści posługują się sprzętem najwyższej klasy takich fim jak HARTRIDGE, STARDEX, NOVA DITEX oraz BOSCH, pozwalające dokonać bardzo skomplikowane i zaawansowane naprawy, do których zawsze dołączamy wydruk ze stołu probierczego.

Nasze filmy

Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy

Zostaw swoje auto w naszym warsztacie lub wyślij do nas zepsute części układu wtrysku paliwa , a my odeślemy je naprawione przesyłką kurierska. Za wszystko zapłacisz przy odbiorze. Klient zawsze jest poinformowany o stanie swoich części, wstępnej i końcowej wycenie.

Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych to usługa przeznaczona dla właścicieli różnych typów maszyn. Obejmuje rozebranie wtryskiwacza lub pompy na poszczególne części, weryfikację i wyczyszczenie ich.

Potem następuje wymiana uszkodzonych elementów a następnie regulacja i końcowe testy sprawdzając poprawność pracy. Nasza oferta w tym zakresie jest niezwykle atrakcyjna – proponujemy Państwu kompleksowe usługi zrealizowane z dbałością o każdy najmniejszy detal. Nasi specjaliści posługują się sprzętem najwyższej klasy takich fim jak HARTRIDGE, STARDEX, NOVA DITEX oraz BOSCH, pozwalające dokonać bardzo skomplikowane i zaawansowane naprawy, do których zawsze dołączamy wydruk ze stołu probierczego.

Regenerujemy Pompowtryski, Wtryskiwacze Common Rail, Pompy PLD oraz Pompowtryski Ciężarowe.

Naprawiamy Wtryskiwacze Firmy Denso !

Zobacz więcej

Regenerujemy pompowtryskiwacze
do samochodów osobowaych
oraz Ciężarowych TIR

Oferujemy kompleksową diagnostykę i regenerację pompowtryskiwaczy, korzystając z najnowocześniejszego stołu probierczego EDX711 JINNY F-LINE renomowanej firmy NOVA DITEX. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz specjalistycznym szkoleniom jesteśmy w stanie przeprowadzać naprawy pompowtryskiwaczy, wtryskiwaczy i pomp Common Rail zgodnie z procedurami producentów. To zapewnia, że regenerowane w naszej pracowni pompowtryskiwacze mają właściwie ustawioną charakterystykę dawkowania oraz parametr BIP (Begin of Injection Period), czyli rzeczywisty początek wtrysku.

Zobacz więcej

Dojazd do naszego serwisu